[metaslider id=1478]
Sorry! No posts found for the applied filter.
NOVINKY

Matúš Hujsa desiaty na maratóne v Prahe v osobnom rekorde, Zapletalovej premiéra nevyšla podľa predstáv, Weigertová vyhrala stovku v Maribore
■ PRAHA: Slovenský vytrvalec Matúš Hujsa si výborne počínal na 29. ročníku maratónu v Prahe, kde časom 2:22:39 h utvoril slovenský výkon roka a vybojoval si 10. priečku. Zverenec Štefana(Celý článok)

Dávid a Hrnčárová na tímovom šampionáte Moravy a Sliezska v Ostrave s limitmi na juniorské MS v Lime, slovenská mlaď aj s limitmi na ME do 18 rokov a mnohými osobnými rekordmi
V úvodnom semifinále tímových mládežníckych(juniori a dorast) majstrovstiev Moravy a Sliezska v Ostrave-Vítkoviciach sa darilo viacerým hosťujúcim slovenským talentom, ktorí splnili .limity na juniorské MS v peruánskej Lime, ME do 18 rokov v Banskej(Celý článok)

Namiesto Uherského Hradišťa katarská Dauha: Ján Volko absolvuje premiéru v letnej časti olympijského roka v piatok na mítingu Diamantovej ligy v behu na 200 metrov
Držiteľ kompletnej medailovej zbierky z halových ME v šprinte na 60 m (zlato 2019, striebro 2017, bronz 2021) Ján Volko mal pôvodne začať olympijské leto v sobotu v Uherskom Hradišti v 1. kole(Celý článok)

V Košiciach pred storočnicovým MMM chystajú mnoho aktivít, v jednej sa už v sobotu stretnú v priamom súboji slovenskí bežeckí šampióni Tibor Sahajda a Martin Rusina
Tisícsedemsto bežcov z 30 krajín sa v sobotu 11. mája – len dva dni po poulárnom VSE City Run – chystá vybehnúť na trať Polmaratónu mieru v Košiciach (Košice Peace Half Marathon). Nebudú(Celý článok)




















