Na 15. ročník ČSOB Bratislava Marathon sa prihlásil jubilejný 100 000. účastník v histórii

Prihlasovanie na 15. ročník jarného bežeckého festivalu v Bratislave – ČSOB Bratislava Marathon 2020 – je už v plnom prúde. Počet registrovaných bežcov prekročil počas víkendu číslo 4000, pričom (medziročný nárast sa stále pohybuje na úrovni 10 percent). V pondelok popoludní sa prihlásil účastník s poradovým číslom 4045 a, ako organizátori už pri spustení prihlasovania 1. októbra 2019 avizovali, toto číslo bude patriť jubilejnému stotisícemu účastníkovi pretekov od ich vzniku v roku 2006.

Šéf organizačného výboru ČSOB Bratislava Marathon 2020 a riaditeľ podujatia Jozef Pukalovič:

„Ten, komu už nik nezoberie označenie, že bol jubilejný stotisíci účastník prihlásený na naše podujatie, je Miroslava Kapošová, ktorá plánuje štartovať v polmaratóne. Pre nás všetkých, ktorí akciou už 15 rokov dennodenne žijeme, je to ozaj jedinečný okamih. Skutočnosť, že sme začínali v roku 2006 od nuly a za relatívne krátky čas sa nám podarilo prilákať do Bratislavy a zapojiť do niektorej z disciplín taký neuveriteľný počet bežcov, nás všetkých napĺňa veľkou hrdosťou. Je to pre nás najkrajšia odmena a motivácia urobiť ročník 2020 opäť nezabudnuteľným.“

Miroslava získava od organizátorov aj bezplatné štartovné na obdobie päť rokov na ktorúkoľvek disciplínu v rámci podujatia a k tomu bonus – jedinečné „eventové“ tričko. Pre všetkých, ktorí sa ešte neprihlásili platí, že druhá vlna najvýhodnejšieho štartovného na ČSOB Bratislava Marathon 2020 sa končí 15. februára 2020.

Viac informácií nájdete na stránke www.bratislavamarathon.com alebo na facebooku a instragrame podujatia.

(PH) 

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk