Sorting:
Sort Descending
  • Štrnásť víťazstiev v 1. kole I. českej ligy, Gajanová v premiére 2:04,51, Rusnáková atakovala limit na MSJ, Matuščákov návrat

Hosťujúci slovenskí atléti si úspešne počínali v úvodnom kole I. českej ligy družstiev, čo je druhá najvyššia súťaž. Vybojovali si dovedna až 14 individuálnych prvenstiev a viacerí si zlepšili osobné maximá. PoCelý článek

• Žofia Naňová na mítingu Track Night Vienna v Atletickom centre vo Viedni zabehla 5000 m za 16:52,16 min (2. miesto) a v historických tabuľkách SR je už desiata. V hlavnom behu mužov na 5000 m obsadil Michal Kováč 3. miesto (15:13,50) a Matúš Hujsa bol 4. (15:23,21).

Celý článek

• Najlepšia slovenská chodkyňa uplynulej dekády Mária Katerinka Czaková sa stala mamičkou malého Alexa

Po Lucii Vadlejch, ktorá v polovici apríla priviedla na svet dievčatko Emmu, sa vo štvrtok večer 12. mája o 19.26 h stala mamičkou i ďalšia popredná slovenská atlétka. Trojnásobnej olympioničke v chôdzi Márii KaterinkaCelý článek

• Volko spokojný so sústredením v Portugalsku, v nedeľu je pripravený zabehnúť v Ostrave na dvojstovke kvalitný výkon

Slovenský šprintérsky rekordér a trojnásobný medailista z halových ME na 60 metrov Ján Volko ladil ešte nedávno formu na letnú sezónu na sústredení na juhu Portugalska. Už najbližšiu nedeľu však zakľakne doCelý článek

• Martin Kučera vyhral v 2. kole „Vysokoškolskej atletickej série“ v Bratislave 300 m za 34,20 (0,16 za os. rekordom) pred Miroslavom Marčekom (34,78). Dorastenka Tereza Beňová vyhrala 60 i 150 m (7,90 a 18,65) pred Rebeccou Slezákovou (7,94 a 18,75).