Buffky s motívom SAZ sa už dajú aj kúpiť (POZOR ZMENA V OBJEDNÁVANÍ, PLATBE A DORUČENÍ)

Nákrčník-buffka s motívom Slovenského atletického zväzu, ktorá v ére koronavírusu pribudla do povinnej tréningovej výbavy našej špičky, mala na facebookovom profile SAZ veľký ohlas u fanúšikov atletiky. Mnohí sa pýtali, kde sa dá kúpiť či zohnať.

Od tohto týždňa môže buffku získať už ktokoľvek, stačí si ju len veľmi rýchlo objednať. SAZ ponúka všetkým záujemcom dve možnosti, ako sa k nej dostať.

Prvá možnosť: buffku si môžete objednať mailom na adrese office@atletika.sk, do objednávky je potrebné uviesť meno a priezvisko, dodaciu adresu, kontaktný telefón a počet objednávaných kusov (maximum na jednu osobu sú 3 kusy). Zásielka vám príde na uvedenú adresu dobierkou (cena 3,50 €), cena buffky je 11 €.

Pôvodná informácia o spôsobe úhrady (objednávka, vzápätí e-mailom faktúra od SAZ, úhrada objednávateľom) NEPLATÍ.

Druhá možnosť: možný je aj osobný odber na sekretariáte SAZ v Bratislave na Bajkalskej 7/A. Vzhľadom na obmedzený režim fungovania je však nevyhnutné dohodnúť si čas odberu mailom na spomenutej adrese office@atletika.sk.

UPOZORNENIE: Na predaj pre verejnosť je určený len obmedzený počet buffiek, preto platí zásada: čím skôr si buffku objednáte, tým väčšia je šanca, že sa vám ujde.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk