V nedeľu sa v Banskej Bystrici pod taktovkou komisie mládeže Slovenského atletického zväzu uskutočnil „Seminár mládeže 2023“, na ktorom spolupracovala aj katedra telesnej výchovy a športu banskobystrickej UMB a VŠC Dukla Banská Bystrica. Zúčastnilo sa na ňom 65 trénerov.

V nedeľu sa v Banskej Bystrici pod taktovkou komisie mládeže Slovenského atletického zväzu (SAZ) uskutočnil „Seminár mládeže 2023“, na ktorom spolupracovala aj katedra telesnej výchovy a športu banskobystrickej UMB a VŠC Dukla Banská Bystrica.

Celodenný program bol mimoriadne bohatý a zaujímavý. Inovatívny merací systém Optojump predstavil Ján Pavlík, prípravným cvičeniam na hod kladivom sa venoval Libor Charfreitag, metodiku tréningu behov na stredné trate v kategórii 15 až 19-ročných odprezentovali Pavel Slouka a Jozef Pelikán, Ľuboš Benko sa zasa venoval aspektom športového tréningu v skokanských disciplínach.

Na seminári, ktorý pripravili Veronika Ľašová a Iveta Putalová v spolupráci s Tomášom Benkom, sa zúčastnilo 65 trénerov.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk