Sumár výsledkov terénnych a cestných behov organizovaných na Slovensku

RUŽOMBEROK: Večerný beh Ružomberkom
Muži (absolútne poradie, 6,9 km): 1. Mário Košút (TT Vavrečka) 24:40,6 min, 2. Matúš Vlčko (Moji ľudia Černová) 24:49,7, 3. Pavol Bakoš (Chlebnice) 24:50,4.
Ženy (absolútne poradie, 6,9 km): 1. Zuzana Michaličková (AO Žilina) 26:53,5, 2. Zuzana Gejdošová (Poprad) 29:39,7, 3. Jarmila Kakusová (Zákamenné) 31:24,0.
Muži (absolútne poradie, 3,45 km): 1. Ivan Šulek (SkiMo Stats) 14:14,1 min.
Ženy (absolútne poradie, 3,45 km): 1. Slávka Krajčovičová (Komjatná) 16:18,9 min.
HEĽPA: Heľpiansky kros – Memoriál Štefana Bošeľu
Muži (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Matej Schieber (Run for Fun Bratislava) 33:16,87 min, 2. Tomáš Kubej (SMZ Jelšava) 35:39,33, 3. Ján Pockľan (ŠK Hrachovo) 37:21,87.
Ženy (absolútne poradie, 8,2 km): 1. Vanda Jenejová (dynafit/geosport) 40:51,28 min, 2. Anna Brašeňová ( New-wave multisport) 42:15,92, 3. Karin Vargová Ursínyová (Vínne mušky BB) 44:41,49.
KREMNICA/SKALKA: Biela stopa – Run & Walk
Muži (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Tomáš Benko (ŠK Achilles Handlová) 3:26:59,4 h, 2. Tomáš Podpera (Bikeacademy Horňany) 3:27:53,0, 3. Anton Beliansky (Klub lyžiarov Nováky) 4:26:37,2.
Ženy (absolútne poradie, 42,2 km): 1. Adriana Kubicová (Geronimo) 4:42,55,3 h, 2. Lenka Sentkerestiová (Žilina) 4:48:18,7, 3. Zuzana Okruhlicová (Nezávislosť Bratislava) 4:52:10,9.
Muži (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Matúš Marton (Sansport) 1:37:05,0 h, 2. Radim Hutta (Špačince) 1:41:22,2, 3. Štefan Gregor (BŠK Banská Bystrica) 1:41:22,2.
Ženy (absolútne poradie, 21,1 km): 1. Kristína Néč Lapinová (Rocktechnik/Trian Banská Bystrica) 1:37:05,0 h, 2. Katarína Gundová (ŠK Achilles Handlová) 1:51:26, 3. Lucia Zacharová (Banská Bystrica) 1:54:57,6.
Muži (absolútne poradie, 8 km): 1. Marcel Horvát (MaM Team) 39:11,6 min.
Ženy (absolútne poradie, 8 km): 1. Monika Hurbanová (i-riders.sk) 42:45,1 min.
BENICE: Beh na Hôrky
Muži (absolútne poradie, 9,96 km, prevýšenie 226 m): 1. Robin Bučo (MB Zarosie) 35:29,3 min, 2. Vladimír Kováč (ŠK Achilles Handlová) 38:36,8, 3. Zdeno Koleda (ŠKP Žilina) 39:15,8.
Ženy (absolútne poradie, 9,96 km, prevýšenie 226 m): 1. Zuzana Michaličková (AO Žilina) 41:29,3 min, 2. Iveta Furáková (Svetielko nádeje) 41:51,0, 3. Dana Ignačáková (Bratislava) 46:26,5.
Muži (absolútne poradie, 5 km): 1. David Matis (4runners) 18:42,5 min.
Ženy (absolútne poradie, 5 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 19:32,3 min.
GBELY: Medlenov chodník
Muži (absolútne poradie, 10,4 km): 1. Luděk Durďák (ČR) 37:47,30 min, 2. Pavol Masaryk (Dojč) 38:08,83, 3. Tomáš Skala (Záhorácký frišký tým) 38:51,95
Ženy (absolútne poradie, 6,4 km): 1. Miroslava Zíšková (ŠK Jablonica) 27:39,08 min, 2. Monika Maszárová (AK Junior Holíč) 28:01,67, 3. Blažena Kocúriková (ŠK Jablonica) 28:12,36.
OLEJNÍKOV: Čergovský nočný beh
Muži (absolútne poradie, 13 km): 1. Štefan Rácz (KOB Kysak) 1:01:48,5 h, 2. Tomáš Maťko (Liptovský Mikuláš) 1:03:54,7, 3. Lukáš Pekár (Lipany) 1:05:23,8.
Ženy (absolútne poradie, 13 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 1:10:23,4 h, 2. Antónia Kožušková (ČergovRun) 1:24:19,1, 3. Mária Michalíková (Sabinov) 1:32:43,6.
LIPTOVSKÁ TEPLIČKA: Beh SNP Liptovská Teplička
Muži (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 900 m): 1. Jakub Haviarik  (Extreme Obstacle Runners) 1:44:01 h, 2. Pavol Orolin (RaidLight CZ/SK) 1:48:46, 3. Roman Trtek (ŠK Kriváň Ondrašová) 1:50:49.
Ženy (absolútne poradie, 21 km, prevýšenie 900 m): 1. Daniela Vorková (AK ZZO Čadca) 2:06:13 h, 2. Soňa Struhárová 2:16:29, 3. Katarína Sulíková (Horalka Nový Smokovec) 2:20:55.
Muži (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 330 m): 1. Jakub Tomes 49:01 min, 2. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 49:17, 3. Štefan Bachratý (Tri Tatry Triathlon Team) 49:40.
Ženy (absolútne poradie, 11 km, prevýšenie 330 m): 1. Gabriela Dubská 1:07:44 h, 2. Katarína Panisová 1:09:03, 3. Adéla Svobodová 1:10:34.
ZOCHOVA CHATA: Rýchlik Zoška – Bratislava
Muži (absolútne poradie, 50 km): 1. Martin Halász (Compressport/Sponser Bratislava) 3:55:31,7 h, 2. Július Huszty (ŠK Zrýchlená turistika Levoča) 4:07:58,6, 3. Mikuláš Meluš (Ultra zablatené tenisky Marianka) 4:39:43,4.
Ženy (absolútne poradie, 50 km): 1. Michaela Vallová (STS Chvojkovice-Brod/Bratislava) 4:49:31,2 h, 2. Diana Tonhauzerová (Bratislava) 5:06:18,4, 3. Silvia Petrjánošová (Runningpro Bratislava) 5:06:24,2.
Štafeta (absolútne poradie): 1. Utrhnuté vagóny (Miloš Jakubčiak, Martin Vaško, Róbert Tomovič, Martina Burzová) 3:59:37,7 h.
VEĽATY: Veľatský lesný beh
Muži (absolútne poradie, 16 km): 1. Marek Mockovčiak (TJ Obal servis Košice) 1:06:56,3 h, 2. Štefan Nitkulinec (Active life) 1:11:23,2, 3. Martin Kozák (ESET) 1:13:14,8.
Ženy (absolútne poradie, 16 km): 1. Alena Farkašová (AC Michalovce) 1:25:59,9 h, 2. Zuzana Kočiščinová (Michaľany) 1:35:09,8, 3. Lucia Mullerová (MARAS team) 1:35:31,1.
Muži (absolútne poradie, 11 km): 1. Erik Onofrej (Košice) 50:35,6 min.
Ženy (absolútne poradie, 11 km): 1. Veronika Hnatová (Košice) 1:01:35,3 h.
Muži (absolútne poradie, 6 km): 1. Michal Jenčo (Vranov nad Topľou) 26:10,9 min.
Ženy (absolútne poradie, 6 km): 1. Daniela Bežovská (GPH Michalovce) 32:37,7 min.
BARDEJOV: EuroPainClinics Horský beh Bardejov
Muži (absolútne poradie, 22 km, prevýšenie 1000 m): 1. Roman Bak (Spartan Patriot Team 1:48:24,1 h, 2. Ondrej Benka-Rybár (ŠKP Vysoké Tatry) 1:49:07,3, 3. Damián Mock 1:53:20,3.
Ženy (absolútne poradie, 22 km, prevýšenie 1000 m): 1. Jarmila Vitovičová (ČergovRun) 2:14:24,6 h, 2. Zuzana Stanovčáková (Vranov nad Topľou) 2:19:46,8, 3. Antónia Kožušková (ČergovRun) 2:22:53,4.
Kúpeľná sedmička
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Marcin Wielosik (Poľ.) 27:51,3 min.
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Zuzana Hanusová 31:12,7 min.
LEVOČA: Beh na vežu
Muži (absolútne poradie, 216 schodov vo Veži Baziliky sv. Jakuba): 1. Marek Šoltés (Kežmarok) 53,82 s, 2. Štefan Štefina (Towerrunning) 55:36, 3. Jozef Gura 56,30.
Ženy (absolútne poradie, 216 schodov vo Veži Baziliky sv. Jakuba): 1. Kamila Chomaničová (Towerrunning) 1:05,68 min, 2. Mária Bahurinská 1:22,42, 3. Lešková Natália (obe MARAS team) 1:22,76.
KOŠICE: Magneti Marelli Beh v ZOO Košice
Muži (absolútne poradie, 7 km): 1. Ludvig Herich (BK Spartak Medzev) 23:45,1 min, 2. Marek Šelleng (Labaš Košice) 26:08,2, 3. Štefan Pálfi (Active lige, Imkor) 26:47,6.
Ženy (absolútne poradie, 7 km): 1. Simona Čonková (MARAS team) 30:28,9 min, 2. Andrea Košíková (Extreme Obstacle Runners) 30:47,6, 3. Dominika Stahovec (MARAS team) 31:41,6.
SPIŠSKÉ PODHRADIE: Beh okolo Spišského hradu
Muži (absolútne poradie, 12 km): 1. Andrzej Dlugosz (Poľ.) 44:33 min, 2. Miroslav Gad (ŠK Copy-Servis Liptovský Mikuláš) 45:26, 3. Tomáš Kamas (Tatran Sp. N. Ves) 45:38.
Ženy (absolútne poradie, 12 km): 1. Denisa Martonová (STG Krompachy) 49:54 min, 2. Zuzana Gejdošová (Poprad) 54:14, 3. Slavomíra Uličná (STG Krompachy) 57:02.
SVIDNÍK: Dukelský beh mieru
Muži (absolútne poradie, 20 km): 1. Emil Drabik 1:02:27,24 h, 2. Jan Wydra (obaja Poľ.) 1:03:08,30, 3. Tomáš Kopčík (Trnava) 1:05:54,11.
Ženy (absolútne poradie, 20 km): 1. Mahuliena Krištanová (All4Run Vranov nad Topľou) 1:20:11,01, 2. Miroslava Polaščíková (Klub bežcov Stropkov) 1:24:41,87, 3. Kateryna Darijenková (Ukr.) 1:24:47,00.

(LB)

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk

Zdieľajte túto stránku na

Atletika.sk