!!! DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA K MAJSTROVSTVÁM SR 2023 V MARATÓNE (1. 10. 2023 V KOŠICIACH)

Slovenský atletický zväz (SAZ) upozorňuje kluby a individuálnych členov SAZ na možnosť doplniť v prihláške na MMM v Košiciach záujem o účasť aj na M-SR v maratóne.

Bežci registrovaní v SAZ, ktorí sa na 100. ročník MMM prihlasovali v decembri 2022 a skôr, a nemali možnosť v on-line prihláške na košický maratón na webe podujatia zakliknúť si účasť na M-SR, môžu sa na M-SR prihlásiť dodatočne, najneskôr do 10. septembra 2023.

Na dodatočné prihlásenie sa na M-SR v rámci MMM 2023 je potrebné poslať mail pracovníkovi súťažného oddelenia SAZ Jánovi Döményovi na adresu domeny@atletika.sk (do kópie treba dať šéftrénera SAZ pre dlhé behy mimo oválu Pavla Kováča kovac@atletika.sk ) s nasledovnými údajmi jednotlivých pretekárov:

meno:

priezvisko:

klub:

rok narodenia:

dátum prihlásenia na MMM (došlo do mailu ako Potvrdenie o prihlásení na preteky):

Žiadame kluby, aby toto dodatočné prihlásenie na M-SR 2023 v maratóne urobili jedným mailom za všetkých svojich pretekárov. Mail, ktorým vytrvalcov na M-SR 2023 prihlásite, si odložte/zálohujte pre prípadné reklamácie.

Po zozbieraní všetkých takýchto bežcov pošle SAZ ich zoznam organizátorom MMM, ktorí skompletizujú štartovú listinu M-SR 2023 v maratóne a pošlú ju na SAZ na kontrolu.

Po zosumarizovaní úplne všetkých prihlášok na M-SR (dodatočných a aj tých, ktoré sa uskutočnili on-line prostredníctvom registračného formulára na MMM), bude na webe SAZ (cca okolo 20. septembra) zverejnená štartová listina účastníkov slovenského maratónskeho šampionátu 2023 na MMM v Košiciach.

!!! UPOZORNENIE: Možnosť prihlásiť sa na M-SR 2023 v maratóne sa týka len bežcov, ktorí sú na MMM už prihlásení (a nemali možnosť zakliknúť si aj účasť na M-SR), nejde o dodatočnú možnosť prihlásiť sa na MMM.

Ďalej upozorňujeme kluby, ktoré majú záujem o účasť na majstrovstvách SR maratónskych družstiev, aby prihlásili svoje družstvá mužov a žien e-mailom na adresách info@kosicemarathon.commarian.kalabus@gmail.com najneskôr do 15. 9. 2023.

Družstvo tvoria minimálne traja a maximálne piati bežci, ktorí sú registrovaní v SAZ a boli včas prihlásení do súťaže jednotlivcov. Súčasťou družstva mužov a žien môžu byť aj bežci veteránskych kategórií, ktorí budú v súťaži jednotlivcov vyhodnocovaní vo veteránskej kategórii po prepočte ich výkonov podľa jednoročných vekových koeficientov WMA. Zloženie družstva môže byť dodatočne upresnené pri prezentácii v dňoch 29. a 30. septembra.

Ďakujeme za spoluprácu a pochopenie.

Facebook
Twitter

Máte zaujímavý tip na článok?

Uspeli ste na pretekoch a chcete svoj výsledok spropagovat? Napíšte nám na nám na media@atletika.sk
Atletika.sk