Sorting:
Sort Ascending
  • Volko v Ostrave na 60 m tretí, Bezeková zdolala Putalovú a na 300 m skončila druhá

Čerstvá slovenská rekordérka v behu na 400 m Alexandra Bezeková (v sobotu vo Viedni dosiahla čas 52,68 s a splnila limit na marcové halové MS v Birminghame, pozn.) potvrdila voCelý článek

• Zmena časového rozpisu Mládežníckeho mítingu V4

Zmenu rozpisu v plnom rozlíšení nájdete V4 časový program. (TB)Celý článek

• Bubeník v Hustopečiach 230 cm, Putalová o stotinku splnila limit

Na sobotných atletických mítingoch v zahraničí sa darilo viacerým slovenským reprezentantom. Matúš Bubeník (ŠK Dukla o. z. Banská Bystrica) vyhral B-súťaž na 19. ročníku medzinárodného mítingu Hustopečské skákání v moravskomCelý článek

• Tóthov víťazný návrat, na Eláne získal tretí halový titul

Chodecký šampión Matej Tóth je späť. Na 17. ročníku medzinárodného halového atletického mítingu Elán v Bratislave skončil v pretekoch v chôdzi na 5000 m na tretej priečke časom 19:43,70 minCelý článek

• Míting Elán napokon bez Volka, zranil sa na tréningu

Slovenský šprintérsky rekordér Ján Volko, ktorý mal byť popri Matejovi Tóthovi najväčšou hviezdou nedeľného 17. ročníka medzinárodného halového atletického mítingu Elán v Bratislave, napokon na pretekoch pre zranenie neštartoval. PoCelý článek